Četiri pogotka Jozinovića u pobjedi reprezentacije BiH nad Gruzijom

Kadetska rukometna reprezentacija BiH u prvom kolu Europskog prvenstva divizije B savladala je domaćina Gruziju s uvjerljivih  32:19 uz četiri pogotka Stjepana Jozinovića.

Fenomenalno prvo poluvrijeme odigrali su izabranici Zdenka Grbavca. Potpuno su kontrolirali meč, a zahvaljujući odličnoj obrani i sjajnom vrataru Anti Grbavcu naši kadeti primili su samo pet golova. Nakon 30 minuta rezultat je glasio 14:5 u korist reprezentacije BiH.

Ista slika na terenu viđena je i u drugom poluvremenu. Gruzijci su bili preslab protivnik za raspoložene reprezentace BiH. Svih 12 igrača koje je selektor Grbavac odveo u Gruziju dobilo je priliku za igru, a u pojedinim trenutcima naša prednost iznosila je nevjerojatnih 19 golova razlike, da bi na kraju završilo s 13 pogodaka prednosti BiH, 32:19.

Najefikasniji su bili Adin Karanović i Adnan Sivić koji su postigli po šest golova, a Stjepan Jozinović i Filip Zelić dodali su po četiri. Vratar Ante Grbavac upisao je 13 odbrana.

Izvor: Sport Centar