Bistrica pobjednik 8. malonogometnog turnira MZ općine Žepče

Osmi po redu malonogometni turnir mjesnih zajednica općine Žepče dobio je svog pobjednika, ekipu Bistrice koja je večeras 2:1 svladala ekipu Željeznog Polja.Treće mjesto na ovogodišnjem turniru zauzela je ekipa Lug Brankovića koja je svladala Tatarbudžak uvjerljivim rezultatom od 8:1.

Finalna utakmica između ekipa Bistrice i Željeznog Polja započela je u 21:30, nakon utakmice veterana NK Žepče. Ovaj duel bio je veoma borbena i zanimljiva ali unatoč trudu i pokušajima da se postigne zgoditak, prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka. U drugom dijelu utakmice prva se zatresla mreže Željeznog Polja. Vodeći pogodak za ekipu Bistrice dao je u 27. minuti Bruno Pejinović. Dvanaest minuta kasnije rezultata je 2:0. Zgoditak za Bistricu postiže Andrej Bulajić. Pred sam kraj utakmice Hasan Mandžuka postiže pogodak za Željezno Polje i to je bio konačni rezultat. Bistrica Željezno Polje 2:1.Završna večer turnira započela je večeras u 20:00 sati susretom za treće mjesto između Tatarbudžak i Lug Brankovića. U ovom susretu mogli smo vidjeti puno golova, ukupno devet a osam ih je završilo u mreži Tatarbudžaka. Uvjerljivo bolji bili su Brankovčani koji su slavili rezultatom 8:1 i zasluženo osvojili treće mjesto.

Uz prvo mjesto na turniru, ekipi Bistrice pripale su još dvije nagrade. Goran Jurić je proglašen najboljim igračem turnira a titulu najboljeg vratara ponio je Josip Jurić. Ivanu Martinoviću iz mjesne zajednice Lug Brankovići za 12 postignutih pogodaka pripala je nagrada za najboljeg strijelca turnira. Nagrada za fair play pripala je ekipa mjesne zajednice Vitlaci.