AUDIO I FOTO: Globarica po treći put pobjednik turnira mjesnih zajednica

Sinoć je završen šesti malonogometni turnir mjesnih zajednica općine Žepče. U jako čvrstoj utakmici između Papratnice i Globarice, pobjedu je u zadnjim minutama susreta odnijela ekipa iz Globarice rezultatom 3:2. Globarici je ovo peto finale i treća titula.

{gallery}zepce/20160813_finale_turnira{/gallery}

I sinoć je prvo poluvrijeme obilježila nadmoćnija igra ekipe Globarice koja je povela golom Nikole Matijevića da bi nakon prekršaja i izvođenja slobodnog udarca ekipa Papratnice izjednačila pogotkom Kristijana Ivešića. Na poluvrijeme se otišlo izjednačeno 1:1. U prvoj minuti drugog poluvremena Papratnicu u vodstvo dovodi Nikola Trogrlić. Drugo poluvrijeme ekipa Papratnižce je bila dominantnija ali nisu imali sreće. Izjednačujući pogodak za Globaricu postgao je Matej Matijević da bi samo nekoliko minuta prije kraja, sudbinu Papratnici zapečatio Nikola Matijević, te je na kraju Globarica slavila kao pobjednik turnira 3:2.

U susretu za treće mjesto između Ljubne i Begov Hana slavila je ekipa  mjesne zajednice Ljubna koja je osvojila  treće mjesto nakon izvođenja penala.

Poslušajte što je za naš radio rekao kapetan pobjedničke ekipe Globarice Vlado Lučić.