Ahmed Cvrčak osvojio prvo mjesto na rekreativnom Teniskom turniru u Galovcu

Protekli vikend na Sportsko-rekreacijskom centru „Oaza mira“ Galovac odigran je III. Teniski turnir za rekreativce.

Brojni zaljubljenici ovog sporta su u protekla četiri dana točnije od 28. do 31. srpnja, uživali igrajući tenis ali i družeći se na prelijepim sportskim terenima u Galovcu kod Novog Šehera.

U finalnom meču, koji je odigran u ponedjeljak, 31. srpnja sastali su se Marin Miličević iz Čustog Brda (Žepče) i Ahmed Cvrčak iz Domislice (Maglaj). Nakon potpuno izjednačenog rezultata u prva dva seta, više znanja i spretnosti je ipak pokazao Ahmed Cvrčak dobivši treći set sa 6:4 i osvojivši III. Teniski turnir za rekreativce u Galovcu. Treće mjesto je pripalo Jasminu Šahinoviću iz Maglaja, a od 4 do 6 mjesta su se plasirali Dražen Jozić i Ivan Spajić iz Žepča te Slaven Perković iz Ponijeva kod N. Šehera.

Cijela organizacija turnira je protekla u vrlo lijepom i domaćinskom ozračju a organizator turnira, Planinarsko ekološko i sportsko rekreacijsko društvo „Oaza mira“ Maglaj je, uz diplome, pobjednicima osigurao i prikladne novčane nagrade te pehar za pobjednika.

Svakako, svoju zahvlanost za pomoć u organizaciji turnira organizator upućuje svim igračima, brojnim posjetiteljima a posebne zahvale upućuje svim maglajsko-žepačkim portalima i radio postajama/stanicama koji su medijski podržali ovaj turnir te na taj način pomogli u promociji tenisa na našim prostorima.