NK Žepče nakon pobjede nad SAŠK-om četvrti na ljestvici

2019 09_16_nk_zepce_pobjedaŽepče je proteklog vikenda u okviru osmog kola Druge lige FBiH – Centar na domaćem terenu pobjedom od 5:2 protiv SAŠK-a upisalo nove bodove i sada se nalazi na četvrtom mjestu prvenstvene ljestvice.

Već u petoj minuti gol za Žepče postiže Martinović. Četiri minute kasnije precizan je bio i Jorgić koji pogađa za 2:0. Ipak, u 13. minutu gosti se vraćaju u utakmicu i smanjuju razliku. U 27. minuti Lučić je povećao prednost, te se na odmor otišlo s rezultatom 3:1 za domaću ekipu. Na samom početku drugog dijela gosti se još jednom vraćaju u igru, te smanjuju rezltatsku razliku na 3:2. Pola sata prije kraja Lučić još jednom pogađa za 4:2. Pet minuta kasnije uspješan u pogotku protivničke mreže bio je i Anton Tadić za konačan rezultat utakmice 5:2.

Ovom pobjedom Žepče je napredovalo za tri mjesta, te se sad nalazi na četvrtom mjestu prvenstvene ljestvice s 14 bodova iz sedam utakmica.